Q SWITCH LAZERLE LEKE TEDAVİSİ

karbon peeling 3Q SWITCH LAZERLE LEKE TEDAVİSİ

Cilt lekeleri pek çok kişinin büyük sorunudur. Kimi kişiler bu sıkıntının psikolojik etkilerini de sosyal hayatlarında yaşamaktadırlar. Cilt lekelerine sahip kişiler ciltleri her ne kadar pürüzsüz ya da sağlıklı olursa olsun kendilerini beğenmemektedirler ve bu günlük hayattaki iş, okul, aile yaşantısını da yansımaktadır.

Geçmişte cilt lekeleri için karbonatlı, limonlu solüsyonlar hazırlanarak, sorunlu bölgeye tatbik edilirken, gelişen teknoloji ve ilerleyen bilimsel araştırmalar ile günümüzde lazer teknoloji popüler hale gelmiştir. Lazer teknolojisinin popüler hale gelmesinde diğer yöntemlere göre üstünlüklerinin payı da kuşkusuz bulunmaktadır. Cilt lekelerinin ortadan kaldırılmasında lazer teknolojileri içerisinde en çok tercih edilen Q Switch lazerle leke tedavisi tekniğidir. Q Switch lazerle leke tedavisi 15 dakika gibi oldukça kısa süren seans sürelerinden oluşan yaklaşık 5-10 seans arasında lekeleri tamamen temizleme garantisi veren, uygulanırken minimum seviyede acı ya da ağrı duyulan oldukça konforlu ve pratik bir cilt lekesi tedavi yöntemidir.

Q Switch lazerle leke tedavisi işleminin avantajları nelerdir?

-Uygulama süresinin çok kısa olması nedeniyle, çalışıyor iseniz öğle arasında bile uygulama yaptırabileceğiniz bir tekniktir.

-Deriye rengini alan melanin renk pigmenti hedef alınarak işlem yapılmaktadır. Epitel hücrelere peeling işlemindeki gibi harabiyet vermemektedir.

-İşlem sonrasında doğrudan güneşe çıkmak yasaktır. Fakat güneş ile doğrudan temas kurmadan günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

-İşlem sonrasında hafif kızarıklık dışında herhangi bir olumsuz etki yaşanmaz. Bu kızarıklık da yaklaşık 2saat sonra kendiliğinden geçmektedir.

-Diğer losyon, krem gibi devamlı kullanılıp, uzun vadede sonuç alınan yöntemlere göre daha ekonomiktir.

-Cilt lekelerinin ortadan kaldırılmasının yanı sıra bağ doku güçlendirile ve cildin rejenerasyonu sağlanır.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s